
☀️Сімейний каркасний басейн Bestway 56406 для дорослих та дітей, 4678 л, 305 x 76 см круглий, Сірий
5 769 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121202
Получите эту позицию бесплатно при покупке «☀️Сімейний каркасний басейн Bestway 56406 для дорослих та дітей, 4678 л, 305 x 76 см круглий, Сірий»
Сімейний каркасний басейн Bestway 56406 для дорослих та дітей, 4678 л, 305 x 76 см круглий, Сірий

Басейн каркасний Bestway 56406 Steel Pro Max 305 см подарує вам багато задоволення від відпочинку з сім'єю та друзями.
Цей стильний басейн має посилені стінки, виготовлені з Tritech – посиленого 3-кульового матеріалу, що складається з ламінованого, міцного пластику ПВХ та поліефірної сітки. Завдяки високоякісному сталевому каркасу та посиленим стінкам наземний басейн надзвичайно стійкий і довговічний. Крім того, він оснащений системою FrameLink, що забезпечує надійне та безпечне з'єднання труб. Цей каркасний басейн швидко та легко встановлюється. Просто розкладіть його на рівній поверхні, зберіть весь каркас, а потім наповніть водою басейн. Зливний клапан дозволяє швидко та легко спорожнити басейн від води. Коли басейн не використовується, його можна скласти і легко прибрати.
Загальні характеристики:
- Виробник: Bestway
- Країна: Китай
- Тип: каркасний басейн
- Конструкція: Жорсткі борти
- Матеріал каркасу: сталь, ПП (поліпропілен)
- Матеріал чаші: 3-шарові стінки з ПВХ і поліестеру
- Розмір: Діаметр 305 x Висота 76см
- Об'єм: 4678 л
- Форма басейну: кругла
- Система FrameLink для легкого та надежного з'єднання труб
- Включає 2 тримачі для чашок, що чергуються
- Легко розбирається для зберігання після сезону.
- Легко ремонтується під водою
- Установка займає приблизно 20 хвилин
- Вага: 20 кг
- Розмір упаковки: 30x27x88 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Серый |
| Объем | 4678 л |
| Диаметр | 305 см |
| Длина | 305 см |
| Ширина | 305 см |
| Высота | 76 см |
| Вес | 20 кг |
| Состояние | Новое |
| Основные | |
| Тип дна | Ненадувное |
- Цена: 5 769 ₴






