
☀️Дитячий каркасний басейн Intex 28209 для дорослих та дітей, з навісом, 700 л, 8,8 кг, 183 x 38 см Блакитний
5 465 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121197
Получите эту позицию бесплатно при покупке «☀️Дитячий каркасний басейн Intex 28209 для дорослих та дітей, з навісом, 700 л, 8,8 кг, 183 x 38 см Блакитний»
Дитячий каркасний басейн Intex 28209 для дорослих та дітей, 700 л, 8,8 кг, 183 x 38 см Блакитний

Основна особливість даного басейну - це комплектація басейну високим тентом-парасолькою, під яким можна купатися.
Басейн швидко встановлюється на горизонтальній гладкій майданчику. Для цього буде потрібно вирівняна поверхня грунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка грунту.
Басейн зроблений з ПВХ, що має шар скловолоконної сітки і 2 шари ПВХ. Цей матеріал вироблений за допомогою передової технології Super-Tough, істотно підвищує міцність.
Каркас басейну, вироблений із сталевих труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження.
Днище забезпечено зливним зручним клапаном. До нього можливе під'єднання шланга, що відводить воду в потрібне місце.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище.
Дана модель басейну не оснащена фільтр-насосом.
Основним сприятливим відмінністю басейнів METAL FRAME Pool і Prism Frame Pool від наливний басейнів Easy Set є підвищена довговічність. Адже "каркаснікі" більш стійкі, в їх конструкції відсутні надувні елементи, які зменшують термін служби всього басейну. Так само, при однаковому внутрішньому діаметрі, наповнюваний обсяг води у наливних басейнів значно більше за рахунок випирають боків, а це означає, що витрати на очищення води теж істотно різні.
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна: Китай
- Тип: каркасний басейн
- Каркас: сталеві труби
- Матеріал: тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки
- Розмір: Діаметр 183 x Висота 38см
- Об'єм: 700 л
- Форма басейну: Круглий
- Вага: 8,8 кг
- Розмір упаковки: 33x17x88 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Голубой |
| Объем | 2282 л |
| Диаметр | 183 см |
| Длина | 183 см |
| Ширина | 183 см |
| Высота | 38 см |
| Вес | 8.8 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип дна | Ненадувное |
- Цена: 5 465 ₴






