
☀️Басейн надувний INTEX 28122 сімейний 305x76см 2 повітря канали з клапаном для накачування, 1250 л/год
4 390 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121194
Получите эту позицию бесплатно при покупке «☀️Басейн надувний INTEX 28122 сімейний 305x76см 2 повітря канали з клапаном для накачування, 1250 л/год»
Басейн надувний INTEX 28122 сімейний 305x76см 2 повітря канали з клапаном для накачування, 1250 л/год
адувний басейн серії Easy Set, вигідно відрізняється простотою у використанні від більшості своїх аналогів.
При заливанні води в басейн, за рахунок руху вгору спеціального надувного кільця, розправляються стінки басейну, і в лічені хвилини можна отримати справжнє джерело цілющої вологи для себе і своєї сім'ї в будь-якому місці. Розташувати басейн можна як на піску, Так і на траві, тому що конструкція не вимагає спеціальної підготовки поверхні, на якій він буде встановлений. А тришарові стінки з ПВХ забезпечують надійність у використанні і захист від проколів. Глибина води в басейні близько 60 см, що дозволяє використовувати його як дорослим, Так і дітям, Easy Set стане цінним придбанням для кожної дружної сім'ї.
За підтримку чистоти води в басейні відповідає компактний картріджний фільтр-насос.
Басейн бажано доукомплектувати Тентом-кришкою Intex 28021.

Характеристики басейну Intex 28122:
- Розміри: Діаметр 305 x Висота 76см
- Висота до кільця: 58 см
- Діаметр кільця: 249 см
- Об'єм: 3850 л
- Матеріал: тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки
- Колір: блакитний
- Насос - фільтр картриджний: 1250 л/год
- Вага в упаковці: 11,5 кг
- Комплектація: ремкомплект
- Розмір упаковки: 29x41x43 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Голубой |
| Объем | 3850 л |
| Диаметр | 305 см |
| Длина | 305 см |
| Ширина | 305 см |
| Высота | 76 см |
| Вес | 11.5 кг |
| Состояние | Новое |
- Цена: 4 390 ₴







