НовинкаПодарок

☀️Дитячий каркасний басейн Intex 57173, 337л, 4,9 кг, 122х122х30 см Блакитний
2 089 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121187
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «☀️Дитячий каркасний басейн Intex 57173, 337л, 4,9 кг, 122х122х30 см Блакитний»
Дитячий каркасний басейн Intex 57173, 337л, 4,9 кг, 122х122х30 см Блакитний

Дитячий каркасний басейн Intex 122x122x30см збирається зі стійких до корозії сталевих труб. Через свій невеликий об'єм вода в такому басейні швидко нагрівається на сонці. Попри зовнішню компактність, басейн зручний в експлуатації. Він може бути зібраний за 10 хвилин і готовий до заповнення. Басейн зроблений із міцного подвійного шару ПВХ. У ньому одночасно можуть купатися кілька дітей. У разі забруднення води достатньо скористатися спеціальним клапаном для її зливу, який міститься внизу басейну. Виробник: Intex
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна: Китай
- Тип: каркасний басейн
- Серія Найкращі аналоги: Small FrameTM
- Каркас — система фіксації: литий куточок на клямках Каркас — прогони, стійки: прогони та стійки круглої форми
- Чаша — матеріал ПВХ: Стінки басейну: 0.5 мм Дно басейну: 0.25 мм Чаша — зовнішня облицювання: класична синя Чаша — внутрішня облицювання: блакитний однотонний Чаша — тип під'єднання: без виходів під фільтрацію Чаша — клапан для зливу води: Вбудований зливний клапан полегшує зливання
- Розмір заводської: 122 х 122 х 30 см
- Розмір фактичний (зона для купання): 122 х 122 х 22 см
- Об'єм: 337 л
- Форма басейну: прямокутна
- Час монтажу: 15 хвилин (1 осіб)
- Вага упаковки: 4.9 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Голубой |
| Объем | 337 л |
| Длина | 122 см |
| Ширина | 122 см |
| Высота | 30 см |
| Вес | 4.9 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип дна | Ненадувное |
Информация для заказа
- Цена: 2 089 ₴





