НовинкаПодарок

☀️Дитячий надувний Ігровий центр Будиночок MS 0567 з нагнітачем повітря 680W 274х213х229см
9 995 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121180
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «☀️Дитячий надувний Ігровий центр Будиночок MS 0567 з нагнітачем повітря 680W 274х213х229см»
Дитячий надувний Ігровий центр Будиночок MS 0567 з нагнітачем повітря 680W 274х213х229см
Що може бути краще за ігровий центр у літній день? Він досить цікавий і великий, тож у ньому із задоволенням можуть проводити час не лише дітки, а й батьки. Ігровий надувний центр відмінно впишеться в будь-якому саду та на будь-якій ділянці.
Має вигляд яскравого будиночка з входом, віконцями та невеликою верандою.
Характеристики:
- Розміри ігрового центру: 274х213х229см
- Матеріал: високоякісний ПВХ (полівінілхлорид)
- Працює від повітронагнітача 680W (від мережі 220 V), що входить до комплекту
- Вага батута: 18,4 кг
- Максимальна вага гравців: 68 кг
- Максимальне зростання гравців: 150 см
- Шви: подвійне прошивання основи
- Для дітей від 3х років
- Упаковка: 45х45х58 см
У комплект входить:
- повітронагнітач 220V, упакований в окрему коробку;
- потужність повітронагнітача 680W;
- кілочки пластикові для кріплення батута до ґрунту - 4 шт;
- паспорт-інструкція російською та англійською мовами;
- набір латок.
У конструкції надувного центру є:
- вхідний отвір на липучці для безпеки найменших гравців;
- захист від сонця та веранда;
- внутрішня поверхня для гри 210-150 см, армована сіткою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Максимальный вес | 68 кг |
| Материал | ПВХ |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 2740 мм |
| Ширина | 2130 мм |
| Высота | 2290 мм |
| Вес | 18.4 кг |
| Состояние | Новое |
| Вид | Игровой центр |
| Количество участников | 3 гравці |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 580 мм |
| Ширина упаковки | 450 мм |
| Высота упаковки | 450 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 995 ₴




