
☀️Дитячий надувний батут ігровий центр «Fisher-Price» Bestway 93549 200x170x152см
9 125 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121179
Получите эту позицию бесплатно при покупке «☀️Дитячий надувний батут ігровий центр «Fisher-Price» Bestway 93549 200x170x152см»

Дитячий надувний батут «Fisher-Price» Bestway 93549 200x170x152см
Малюки люблять стрибати і грати, а щоб не переживати за їх безпеку рекомендуємо купити надувний батут Bestway 93549!
Яскравий дизайн припаде до душі будь-якому непосиді. Високі бортики запобігають падінню на підлогу, що робить виріб абсолютно безпечним. Батьки можуть спостерігати, як грає дитина, адже стінки виконані з прозорої сітки. Ви можете розмістити атракціон в приміщенні або прямо на вулиці. У наборі є 9 кілочків для закріплення конструкції на землі.
Компанія з пильною увагою підбирає сировину для виробництва. Тому дана модель виготовляється з армованого ПВХ матеріалу. Він гіпоалергенний, стійкий до дрібних пошкоджень і витримає одночасно трьох дітей.
Для зручності встановлення у комплектації передбачений повітряний насос. За 2 хвилини він надує захоплююче місце для ігор малюків.
Надувний батут Bestway 93549 казкова іграшка, яка буде радувати довгий час!
Характеристики батута:
- Виробник - Bestway
- Вид - Надувні батути
- Рекомендований вік - Від 3 до 8 років
- Максимальна навантаження 113 кг
- Матеріал - Армований ПВХ
- Комплект поставки - Батут, Повітряний електронасос
- Розміри: 200 x 170 x 152 см
- Вага: 13.30 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Максимальный вес | 113 кг |
| Материал | ПВХ |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 2000 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Высота | 1520 мм |
| Состояние | Новое |
| Вид | Надувной батут |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 420 мм |
| Ширина упаковки | 165 мм |
| Высота упаковки | 415 мм |
- Цена: 9 125 ₴







