
☀️Дитячий надувний батут ігровий центр «Jump-O-Lene» Intex 48260 174x174x112см
3 395 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121178
Получите эту позицию бесплатно при покупке «☀️Дитячий надувний батут ігровий центр «Jump-O-Lene» Intex 48260 174x174x112см»

Дитячий надувний батут ігровий центр «Jump-O-Lene» Intex 48260 174x174x112см
Надувний ігровий центр-батут Intex Playhouse Jump-O-Lene зроблений у вигляді барвистого казкового замку з надувними стовпами і входом. Ігровий центр призначений для активних ігор одного або двох дітей від 3 до 6 років. Батут являє собою надувну конструкцію – м'яку і безпечну, завдяки високим бортах. Верхня і нижня частини подушки для стрибків виготовлені з особливо міцного вінілу і витримують навантаження до 54 кг. В замку «JUMP-O-LENE» дитина зможе вдосталь настрибатись, адже в ньому просто неможливо поранитися або вдаритися. Цей ігровий центр сподобається будь-якій дитині. Ігровий центр Intex 48260 рекомендується для дітей від 3 до 6 років.
Характеристики батута Intex 48260:
- Розміри: 174х174 см;
- Висота: 112 см;
- Допустима вага: 54 кг (Ігровий центр одночасно вміщає 2 дитини)
- Розмір упаковки: 45х40х18.
- Насос: отримується окремо.
- Вага в упаковці 8.5 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Максимальный вес | 54 кг |
| Материал | ПВХ |
| Цвет | Красный |
| Длина | 1740 мм |
| Ширина | 1740 мм |
| Высота | 1120 мм |
| Вес | 8.9 кг |
| Состояние | Новое |
| Вид | Надувной батут |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 460 мм |
| Ширина упаковки | 150 мм |
| Высота упаковки | 400 мм |
- Цена: 3 395 ₴





