
☀️Дитячий надувний Ігровий центр Ворота з баскетбольними кільцями Intex MS 0566 з нагнітачем повітря 680W
14 050 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121176
Получите эту позицию бесплатно при покупке «☀️Дитячий надувний Ігровий центр Ворота з баскетбольними кільцями Intex MS 0566 з нагнітачем повітря 680W»
Дитячий надувний Ігровий центр Ворота з баскетбольними кільцями Intex MS 0566 з нагнітачем повітря 680W

Що може бути краще за басейн у спекотний день? Як весело дітям плескатися у теплій воді, грати з улюбленими іграшками та бризкати один на одного. А тут представлений непросто звичайний басейн, а цілий ігровий центр. Він досить цікавий і великий, тож у ньому із задоволенням можуть проводити час не лише дітки, а й батьки. Ігровий надувний центр відмінно впишеться в будь-якому саду та на будь-якій ділянці.
Характеристики:
- Розміри ігрового центру: 336-240-240 см
- Матеріал: нейлон Оксфорд
- Вага батута: 22,8 кг
- Максимальна вага гравців: 68 кг
- Максимальний зріст гравців: 150 см
- Кількість гравців: до 3-х
- Розміри упаковки: 45-45-66 см
У комплекті: Воздухонагнетатель 220V, потужність воздухонагнетателя 680W (упакований в окрему коробку), кілочки пластикові для кріплення батута до грунту - 6 шт., набір латочок, паспорт-інструкція російською та англійською мовами
Надувний ігровий центр MS 0566 складається з:
- Волейбольна сітка на липучці з можливістю регулювання по висоті
- Баскетбольне кільце - 2 шт
- Футбольні ворота з сіткою - 2 шт
- Внутрішня поверхня для гри 180-310 см, армована сіткою
- Два вхідних отвори на липучці для більшої безпеки самих маленьких гравців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Максимальный вес | 68 кг |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 2400 мм |
| Высота | 2400 мм |
| Вес | 22.8 кг |
| Состояние | Новое |
| Вид | Игровой центр |
| Материал | нейлон Оксфорд |
| длина | 3360 мм |
| Количество участников | 3 гравці |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 660 мм |
| Ширина упаковки | 450 мм |
| Высота упаковки | 450 мм |
- Цена: 14 050 ₴


