
☀️Дитячий каркасний басейн Intex 58472 "Кораловий риф", 4,2 кг, 244-46 см
1 880 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121175
Получите эту позицию бесплатно при покупке «☀️Дитячий каркасний басейн Intex 58472 "Кораловий риф", 4,2 кг, 244-46 см»
Дитячий каркасний басейн Intex 58472 "Кораловий риф", 4,2 кг, 244-46 см

Басейн 58472 «Кораловий риф» від відомої компанії Intex виконаний з міцного, але разом з тим дуже легкого матеріалу - полівінілхлориду. Дно басейну виготовлена з високоякісного вінілу. Щоб басейн прийняв свою звичну круглу форму, його просто потрібно заповнити водою з садового шланга. Барвисті орта вироби прикрашені реалістичними зображеннями флори і фауни океанського рифу.
Обсягу басейну цілком достатньо, щоб влаштувати справжнє заплив та освіжитись у спекотний літній день. Діаметр басейну становить 244 см, а висота – 46 см, що робить його ідеальним місцем для водних процедур в сонячний теплий день.
Якщо у вас є приватний будинок – тоді кращої забави на теплу пору року просто не знайти!
Характеристики:
- Діаметр - 244 см
- Висота - 46 см
- Об'єм басейну (при заповненні 80%): 2040 л
- Дно не надувне
- Упаковка: коробка
- Вага: 4,2 кг
- Розміри упаковки: 49-17,5-17,5 см
- Вік дитини: 3+ років
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Голубой |
| Объем | 2040 л |
| Диаметр | 244 см |
| Длина | 244 см |
| Ширина | 244 см |
| Высота | 46 см |
| Вес | 4.2 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип дна | Ненадувное |
- Цена: 1 880 ₴




