НовинкаПодарок

❤️Дитячий портативний ручний міні вентилятор Astronaut H7-A3 Тваринки, 3 види, 24 шт. у коробці
1 342 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121152
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитячий портативний ручний міні вентилятор Astronaut H7-A3 Тваринки, 3 види, 24 шт. у коробці»
Дитячий портативний ручний міні вентилятор Astronaut H7-A3 Тваринки, 3 види, 24 шт. у коробці
Маленький дитячий вентилятор Astronaut H7-A3 допоможе охолонути в спеку, його використовують не тільки в закритих приміщеннях, а й беруть на вулицю у безвітряну погоду, і, найголовніше – використовують у громадському транспорті, де іноді просто нічим дихати.
Характеристики:
- Вид: вентилятор
- Тип: ручний
- Розміри: 8.5х14х4.5 см
- У наборі 24 шт.
- 3 види дизайну: ведмедик, лев, песик
- Розміри пакування: 26.5х14.5х34 см

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип управления | Механическое |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция поворота | Нет |
| Регулировка высоты | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 140 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Глубина | 45 мм |
| Основные атрибуты | |
| Тип | Ручний |
Информация для заказа
- Цена: 1 342 ₴


