
❤️Дитяча іграшкова Машина спецтехніка Самоскид з лопаткою Orion 559 Синій з зеленим
1 284 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-121147
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитяча іграшкова Машина спецтехніка Самоскид з лопаткою Orion 559 Синій з зеленим»
Дитяча іграшкова Машина спецтехніка Самоскид з лопаткою Orion 559
Іграшка транспортна, самоскид тривісний, довжина - 790 мм, ширина 285 мм, висота - 350 мм, маса - 2,472 кг, споживча упаковка - пакет з плівки ПВХ.
Самоскид складається з шасі, на якому встановлюються кабіна, ззаду кабіни - повітряний фільтр і самоскидний кузов. З двох сторін кабіни встановлюються два дзеркала - ліве і праве, спереду кабіни - облицювання радіатора з фарами, а зверху кабіни - люк. Всередині кабіни є Тримісне сидіння і приладова панель. Три осі з колесами встановлюються через отвори на кронштейнах шасі. Колеса мають декоративні ковпаки. Самоскидний кузов встановлюється на виступи в задній частині шасі. Кузов відкидається і утримується в такому стані. Іграшка може комплектуватися лопатою (арт.167). Всі деталі виготовляються методом лиття під тиском з поліпропілену.
Характеристики:
- Стать: для хлопчиків
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Розмір: 790*285*350 мм
- Споживча упаковка - пакет з плівки ПВХ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Orion |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Грузовик, самосвал |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 285 мм |
| Длина | 790 мм |
| Высота | 350 мм |
| Вес | 1430 г |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Не инерционная |
- Цена: 1 284 ₴


