НовинкаПодарок

❤️Дитяча іграшкова Машина Спецтехніка Самоскид "DAF" + лопатка та граблі KINDER WAY 08-803 Різнокольоровий
1 320 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-121145
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитяча іграшкова Машина Спецтехніка Самоскид "DAF" + лопатка та граблі KINDER WAY 08-803 Різнокольоровий»
Дитяча іграшкова Машина Спецтехніка Самоскид "DAF" + лопатка та граблі KINDER WAY 08-803 Різнокольоровий
Машинка "Даф" безсумнівно сподобається всім діткам.
Грати з такою машинкою одне задоволення, адже вона така реалістична і барвиста!
У машинці піднімається кузов, вона зручно їздить по поверхні.
У комплект також входять 2 маленьких лопатки.
Ігровий набір – Великий самоскид з граблями та лопаткою – чудовий подарунок для хлопчика, який любить проводити час на відкритому повітрі або у пісочниці. Малюку представляється чудова можливість граючи будувати міста з піску.
Характеристики:
- Стать: для хлопчиків
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Розмір: довжина 69 см, ширина 38 см, висота 39 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kinderway |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Грузовик, самосвал |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 380 мм |
| Длина | 690 мм |
| Высота | 390 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Не инерционная |
Информация для заказа
- Цена: 1 320 ₴


