
❤️Дитяча іграшкова Машина спецтехніка Самоскид + лопатка та пасочка Orion 143 Червоний з Зеленим
1 065 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121137
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитяча іграшкова Машина спецтехніка Самоскид + лопатка та пасочка Orion 143 Червоний з Зеленим»
Дитяча іграшкова Машина спецтехніка Самоскид + лопатка та пасочка Orion 143
Ігровий набір – Великий самоскид з лопаткою та пасочкою – чудовий подарунок для хлопчика, який любить проводити час на відкритому повітрі або у пісочниці. Малюку представляється чудова можливість граючи будувати міста з піску.
Машина "Лідер" від Оріон — це великогабаритна іграшка з розмірами 61,5 х 25 х 29,5 см. Підходить для активних ігор і розвиває координацію та уяву у дітей. Чудовий вибір для маленьких автолюбителів.
Автомобіль Лідер з причепом кузовом збирається на Триосний шасі. Шасі з одного боку має стилізований бак для пального, з іншого - три сходинки, спереду - бампер та тримісні сидіння Кабіна встановлюється на шасі.
Три осі. з колесами встановлюються на кронштейни шасі.
Колеса мають декоративні ковпаки.
Кузов встановлюється на два бічних виступу шасі і може відкидатися і утримуватися в такому положенні.
Всі деталі виготовляються методом лиття під тиском з поліпропілену.
Характеристики:
- Стать: для хлопчиків
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Розмір: 61,5 х 25 х 29,5 см
- Споживча упаковка - пакет з плівки ПВХ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Orion |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Грузовик, самосвал |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 250 мм |
| Длина | 615 мм |
| Высота | 295 мм |
| Вес | 1430 г |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Не инерционная |
- Цена: 1 065 ₴


