
❤️Дитяча іграшкова спецтехніка машинка Автокран з гачком Orion 561 Червоний
1 026 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121136
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитяча іграшкова спецтехніка машинка Автокран з гачком Orion 561 Червоний»
Дитяча іграшкова спецтехніка машинка Автокран з гачком Orion 561

Машина Автокран від виробника Orion стане чудовим доповненням до колекції дитячих іграшок. Автокран має різні варіанти кольору, які продаються в асортименті. З цим автокраном ваша дитина зможе відчути себе в ролі справжнього будівельника і транспортера. Іграшка виготовлена з якісних матеріалів, безпечних для дітей. Іграшковий автокран має деталі, які дозволять дитині рухати та обертати кабіну, виносити кранову стрілу та підіймати вантажі. Дитина з задоволенням проведе час, граючись з цим автокраном та розвиватиме свою уяву і моторику.

Основні характеристики:
- Бренд: Orion
- Вік: від 3 років
- Тип: Автокран
- Матеріал: Високоякісний пластик
- Розміри: 19 x 50 x 25 см
- Діаметр коліс: 8см
- Вага: 1,250 кг
- Пакування: Сітка полімерна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Orion |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Подъемный кран |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 190 мм |
| Длина | 500 мм |
| Высота | 250 мм |
| Вес | 1250 г |
| Упаковка | Сетка |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Не инерционная |
- Цена: 1 026 ₴






