
❤️Дитяча іграшкова спецтехніка машинка Автокран FS1 з гачком Orion 148 Червоний
1 022 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121135
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитяча іграшкова спецтехніка машинка Автокран FS1 з гачком Orion 148 Червоний»
Дитяча іграшкова спецтехніка машинка Автокран FS1 з гачком Orion 148 Червоний
Дитячі іграшки - один із способів знайомства дитини з зовнішнім світом. Іграшкові автомобілі можуть стати прекрасним посібником для загального розвитку малюків. Граючи ними, діти дізнаються багато нового про звичні транспортних засобах і про те, де вони використовуються. Машинки - атрибут дитячої та хлопчика, і дівчатка. Можна придумати безліч спільних ігор з використанням міні-транспорту, під час яких не тільки поліпшуються психологічний клімат в родині і відносини між батьками і дитиною, а й розвиваються комунікативні навички малюка.
Основні характеристики:
- Бренд: Orion
- Вік: від 3 років
- Тип: Автокран
- Матеріал: Високоякісний пластик
- Розміри: 53 х 20 х 29 см
- Вага: 0,680 кг
- Пакування: Сітка полімерна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Orion |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Подъемный кран |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 530 мм |
| Высота | 290 мм |
| Упаковка | Сетка |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Не инерционная |
- Цена: 1 022 ₴


