НовинкаПодарок

❤️Дитяча іграшкова спецтехніка машина Самоскид fs2 Orion 325 Чорний з червоним
974 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121133
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитяча іграшкова спецтехніка машина Самоскид fs2 Orion 325 Чорний з червоним»
Дитяча іграшкова спецтехніка машина Самоскид fs2 Orion 325 Чорний з червоним
Машина Самоскид від Orion - це велика іграшкова машинка, яка буде цікавою і корисною для дітей, які люблять грати у піску або займатися будівництвом. Вона здатна збирати та перевозити пісок, каміння або інші будівельні матеріали, що дозволяє дітям розвивати свої моторні навички та уяву. Машинка виготовлена з якісних матеріалів, які забезпечують тривалий термін служби.

Характеристики:
- Виробник: Orion
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Розміри: 47x20x23 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Orion |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Грузовик, самосвал |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 470 мм |
| Высота | 230 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Не инерционная |
Информация для заказа
- Цена: 974 ₴


