НовинкаПодарок

❤️Дитяча іграшкова спецтехніка Пожежна машина, підйомний кран Оріон 034 Червоний
945 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121127
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитяча іграшкова спецтехніка Пожежна машина, підйомний кран Оріон 034 Червоний»
Дитяча іграшкова спецтехніка Пожежна машина, підйомний кран Оріон 034 Червоний
Ця модель дуже цікава для гри в пожежного, Ваш малюк безперечно буде радий такому класному подарунку. Машинка яскрава, зроблена з якісної пластмаси, яка зовсім не шкідлива для Вашого малюка.
Машина з підіймальним краном, шлангом і контейнером для води. В кабіні помістяться всього два пасажири.
Така яскрава іграшка не залишить жодного малюка байдужим і подарує масу радісних вражень.
Характеристики:
- Тип: Спеціальна техніка
- Вік: від 2 років
- Матеріал: пластик
- Розміри: 52 х 19 х 23 см
- Колір: Червоний
- Упаковка: сітка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Orion |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Пожарный автомобиль |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 190 мм |
| Длина | 520 мм |
| Высота | 230 мм |
| Упаковка | Сетка |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Не инерционная |
Информация для заказа
- Цена: 945 ₴




