НовинкаПодарок

❤️Дитяча іграшкова спецтехніка Камаз Х3 бортовий з маніпулятором Оріон 280 40х20х24см
938 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121126
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитяча іграшкова спецтехніка Камаз Х3 бортовий з маніпулятором Оріон 280 40х20х24см»
Дитяча іграшкова спецтехніка Камаз Х3 бортовий з маніпулятором Оріон 280 40х20х24см
Даний іграшковий автомобіль призначений для маленьких цінителів бортових автомобілів. Іграшка велика і красива, з нею можна грати та вдома, і на дитячому майданчику і на пляжі. Вбудований маніпулятор рухів підіймальний кран дозволяє розвантажувати та завантажувати баки. З такою іграшкою можна відчути себе справжнім професіоналом навантаження. Товар зроблений з безпечного для дітей матеріалу, який пройшов перевірку якості за європейськими стандартами.
Характеристики:
- Тип: Спеціальна техніка;
- Колір: Різнокольоровий.
- Матеріал корпусу: Пластик;
- Вік: 3+
- Стать: Хлопчик, Дівчинка;
- Розміри упаковки: 40 х 20 х 24 см
- Упаковка: Сітка.
- Доступні моделі: Зелений, Блакитний.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Orion |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Мусоровоз |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 400 мм |
| Высота | 240 мм |
| Упаковка | Сетка |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Не инерционная |
Информация для заказа
- Цена: 938 ₴






