НовинкаПодарок

🧡Дитяча іграшкова спецтехніка Машина Самоскид "Атлант ТехноК" 1011 Різнокольоровий
922 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121124
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🧡Дитяча іграшкова спецтехніка Машина Самоскид "Атлант ТехноК" 1011 Різнокольоровий»
Дитяча іграшкова спецтехніка Машина Самоскид "Атлант ТехноК" 1011 Різнокольоровий
Велика техніка займе почесне місце в ігровій кімнаті. З машинкою цікаво придумувати все нові та нові ігри у пісочниці, надворі та вдома. Можна перевозити матеріали для будівництва доріг та мостів, сучасних аеропортів та оригінальних будівель. У серії будівельної техніки "Атлант" від ТехноК новинка – самоскид-гігант.
- На місткий відкидний кузов легко завантажувати та розвантажувати пісок, гравій, ба навіть, сніг, чи інші будматеріали.
- Міцні великі колеса з протектором забезпечують самоскиду високу прохідність на різних дорогах. Так самоскид гарно їздить по траві, піску, та ґрунтовій дорозі.
- На передній частині бампера є отвір для мотузки, щоб улюблена іграшка завжди була поряд під час ігор на дитячому майданчику.

Характеристики:
- Стать: для хлопчиків
- Вік: від 3 років
- Матеріал: міцний якісний пластик, без запаху
- Розміри: 52 x 27.5 x 26 см
- Маса: 1255 г
- Пакування: Пакет
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технок |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Грузовик, самосвал |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 260 мм |
| Длина | 520 мм |
| Высота | 275 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Не инерционная |
| Тематика | Военная |
Информация для заказа
- Цена: 922 ₴





