
❤️Дитяча іграшкова спецтехніка Пожежна машина Камаз Х2 пожежний з каскою Оріон 027 Червоний
916 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121121
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитяча іграшкова спецтехніка Пожежна машина Камаз Х2 пожежний з каскою Оріон 027 Червоний»
Дитяча іграшкова спецтехніка Пожежна машина Камаз Х2 пожежний з каскою Оріон 027 Червоний
Іграшка зроблена з дуже якісного сучасного пластика, який безпечний для діток і не загрожує їхньому здоров'ю. Яскрава і барвиста машинка виконана в червоно-білій колірній гамі, як і реальний пожежний автотранспорт. Малюк неодмінно захопиться грою з такою яскравою іграшкою. Також батькам буде легше навчити дитину тому, що грати з вогнем погано і до чого можуть привести такі ігри. Кран з люлькою в машинці висувною, як у справжньої пожежної машини, що допоможе іграшковим пожежним дістатися на самі верхні поверхи і загасити полум'я.
Іграшка транспортна - вантажівка двовісний з поворотною розсувний пожежно-рятувальної сходами і люлькою, споживча упаковка - сітка полімерна. Пожежна машина Х2 виготовляється на основі моделі з арт. 471. Замість кузова на шасі встановлюється платформа з поворотною платформою. Розсувна пожежно-рятувальна драбина, зібрана з трьох ланок і люльки, встановлюється на поворотну платформу, піднімається і фіксує-ся за допомогою гідроциліндра. Циліндр, поршень, сходи виготовляються методом лиття під тиском з полімеру АВС, інші деталі - з поліпропілену.
Х2 027 в.2 комплектується захисною пожежної каскою.
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Розміри: 380*190*230 мм
- Вага: 727 г
- Упаковка: сітка
- В комплект входить: каска
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Orion |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Пожарный автомобиль |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 195 мм |
| Длина | 385 мм |
| Высота | 240 мм |
| Упаковка | Сетка |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Не инерционная |
- Цена: 916 ₴





