НовинкаПодарок

❤️Дитяча іграшкова спецтехніка Машина МАГ Самоскид тривісний з лопаткою Orion 795 Червоний з синім
1 775 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-121120
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитяча іграшкова спецтехніка Машина МАГ Самоскид тривісний з лопаткою Orion 795 Червоний з синім»
Дитяча іграшкова спецтехніка Машина МАГ Самоскид тривісний з лопаткою Orion 795 Червоний з синім
Ігровий набір Самоскид тривісний з лопаткою – чудовий подарунок для хлопчика, який любить проводити час на відкритому повітрі або у пісочниці. Малюку представляється чудова можливість граючи будувати міста з піску.
Особливості:
- На шасі з правого боку встановлюється бак для пального і з двох сторін - дві вихлопні труби.
- На кабіну встановлюються дві фари, облицювання радіатора, клаксон.
- Кабіна встановлюється на шасі так, що всередині кабіни розміщується двомісне сидіння і приладова панель.
- Три осі з колесами встановлюються через отвори в кронштейнах шасі.
- Колеса мають декоративні ковпаки.
- Кузов встановлюється на два виступи шасі, може відкидатися і утримуватися в такому положенні.
- Колеса і бак виготовляються екструзійно-видувним методом з поліетилену низького тиску, а інші деталі з поліпропілену.
Характеристики:
- Стать: для хлопчиків
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Довжина - 770 мм, ширина 315 мм, висота - 330 мм
- Маса: 2,712 кг
- Споживча упаковка - пакет з плівки ПВХ
- В комплект входить: лопатка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Orion |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Грузовик, самосвал |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 315 мм |
| Длина | 770 мм |
| Высота | 330 мм |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Не инерционная |
Информация для заказа
- Цена: 1 775 ₴


