
❤️Дитяча іграшкова Машина спецтехніка Самоскид Інтер турбо + лопатка та пасочка Orion 191 Зелений з Червоним
1 380 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121119
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитяча іграшкова Машина спецтехніка Самоскид Інтер турбо + лопатка та пасочка Orion 191 Зелений з Червоним»
Машина спецтехніка Самоскид Інтер турбо + лопатка та пасочка Orion 191
Ігровий набір – Великий самоскид з граблями та лопаткою – чудовий подарунок для хлопчика, який любить проводити час на відкритому повітрі або у пісочниці. Малюку представляється чудова можливість граючи будувати міста з піску.
Реалістичні моделі спецтехніки завжди приваблювали хлопчаків різного віку. Іграшка виготовлена із якісних полімерних матеріалів, безпечних для дітей. Іграшка складається з пластмасових деталей яскравих контрастних кольорів. У комплект входять лопатка та пасочка.
Осі закритого типу, встановлюються через просвердлені отвори в кронштейнах шасі і мають оригінальні декоративні ковпаки.
Кузов встановлюється на два виступи станини, прикріпленою до шасі і може відкидатися і утримуватися в такому положенні.
Характеристики:
- Стать: для хлопчиків
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Довжина - 500 мм, ширина 305 мм, висота - 350 мм
- Маса: 2,169 кг
- Споживча упаковка - пакет з плівки ПВХ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Orion |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Грузовик, самосвал |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 305 мм |
| Длина | 500 мм |
| Высота | 350 мм |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Не инерционная |
- Цена: 1 380 ₴


