
❤️Дитяча іграшкова Машина Спецтехніка Самоскид Фаворит + лопатка та граблі KINDER WAY 08-807 Червоно-зелений
1 915 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-121115
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитяча іграшкова Машина Спецтехніка Самоскид Фаворит + лопатка та граблі KINDER WAY 08-807 Червоно-зелений»
Дитяча іграшкова Машина спецтехніка Самоскид Фаворит + лопатка та граблі KINDER WAY 08-807
Реалістичні моделі спецтехніки завжди приваблювали хлопчаків різного віку. Юними дослідниками цікавиться дізнатися, як же працюють дива сучасної техніки. Машина неодмінно сподобається будь-якому хлопчику та чудово підійде для сюжетних ігор. Іграшка виготовлена із якісних полімерних матеріалів, безпечних для дітей. Іграшка складається з пластмасових деталей яскравих контрастних кольорів, виготовлених з поліпропілену: кабіна, рама, кузов, який може вільно відкидатися, колеса, втулки та ковпачки на колеса, сигнали, труби, кермо, осі зі сталевого прута. У комплект входять лопатка та граблі дитячі.
Ігровий набір – Великий самоскид з граблями та лопаткою – чудовий подарунок для хлопчика, який любить проводити час на відкритому повітрі або у пісочниці. Малюку представляється чудова можливість граючи будувати міста з піску.
Характеристики:
- Стать: для хлопчиків
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Вага: 5,2 кг
- Розмір: 91 х 46 х 43.5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kinderway |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Грузовик, самосвал |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 435 мм |
| Длина | 910 мм |
| Высота | 460 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Не инерционная |
- Цена: 1 915 ₴



