
❤️Дитяча крос-боді сумка зі значками для дівчат у корейському стилі, колір Бежевий
577 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121046
Дитяча крос-боді сумка зі значками для дівчат у корейському стилі, колір Білий

Сумка через плече для дівчинки з трендовим дизайном у корейському стилі не залишить байдужим нікого.
Функціональна та стильна дитяча сумка "сrossbody" вирішить проблему "помістити весь світ" незважаючи на свій компактний розмір.
Вона дуже містка, з легкістю можна взяти пляшечку води, ключі та телефон, дзеркальце, прикраси та косметику.
У маленькій сумці один основний відділ на блискавці і також є передня кишеня для дрібниць.

Виготовлена з приємної полотняної тканини, має м'яку текстуру, але при цьому добре тримає форму. Дана модель квадратної форми із закругленими кутами, має якісну фурнітуру.
Регульований ремінець дозволить зафіксувати потрібну довжину ременя. Можна легко носити як на плече, так і через плече або в руці.
Відмінно доповнить образ дитини в дитячий садок, так і відмінно підійде до стильного образу школяра/підлітка. Такий аксесуар не має сезонності, і навесні і влітку буде доречно. Ця сумка сподобається будь-якій дівчинці, яка хоче бути у тренді цього сезону.
Компактний, модний крос боді – це ідеальний подарунок для вашої доньки, сестри, дівчини на будь-яке свято, на день народження або просто без приводу.
Розміри: 20 х 16 х 7 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Малый |
| Материал | Ткань |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 16 см |
| Высота | 20 см |
| Глубина | 7 см |
| Состояние | Новое |
| Основные | |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Отделения | 1 основное, Наружный карман на застежке |
| Форма | Прямоугольная |
| Плечевой ремень | 1 |
| Стиль | Молодежный |
- Цена: 577 ₴



