НовинкаПодарок

💖Дитяча сумка через плече силіконова з принтом "Ліло і Стіч" Стіч та Ангел, Голографічна
672 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120989
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💖Дитяча сумка через плече силіконова з принтом "Ліло і Стіч" Стіч та Ангел, Голографічна»
Дитяча сумка через плече силіконова з принтом "Ліло і Стіч" Стіч та Ангел, Голографічна

😎 Стильна та практична – зручна прямокутна форма дозволяє комфортно носити сумку на плечіі. Ідеальний варіант для щоденних прогулянок містом!
🎨 Стильний дизайн – зображення Стіча та Ангела з мультфільму "Ліло і Стіч" додасть вашому образу яскравості та оригінальності.

Особливості:
- Достатньо містка сумка має одне основне відділення, що застібається на блискавку.
- Наявність ремінця, що регулюється, дозволяє носити його через плече.
- Забруднення за необхідності легко стираються.
- Модель добре тримає форму.
- У просторе внутрішнє відділення можна покласти помаду, гаманець, косметику, цукерки та невеликі предмети першої необхідності.
- Виготовлений із безпечного для дітей силікону, без BPA, нетоксичний, без запаху, водонепроникний, міцний та легко чиститься.
Розмір 15 х 19 х 6 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Материал | Силикон |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное |
| Ручки | Две |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Состояние | Новое |
| Количество отделений | 1 |
| Тип | Сумка |
| Персонажи | Ліло і Стіч |
| дизайн | Дизайн №1 |
Информация для заказа
- Цена: 672 ₴



