
❤️Дитяча каталка-візок "Авто з кошиком" 01540/01 DOLONI Фіолетовий
1 098 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120960
Дитяча каталка-візок "Авто з кошиком" DOLONI 01540/01/02
Сюжети для своїх ігор діти часто беруть із повсякденного життя. Відвідування магазину чи супермаркету – одна з улюблених забав для дівчаток та хлопчиків.
Для цих ігор необхідні відповідні аксесуари, такі як дитячий автомобіль із кошиком, арт. 01540/01/02 від українського виробника компанії DOLONI.
Іграшка являє собою візок-каталку, зроблений у вигляді милого автомобіля, що складається з кабіни та кошика для покупок. Перед каталки прикрашений кумедними очима та посмішкою, що з першого погляду привабить дитину. Всередину машинки можна посадити улюблену ляльку, а в кошик покласти іграшки, пластмасові овочі чи фрукти. Керувати візком дуже легко для дитини і здійснюється за допомогою ручки на кошику.
Найменшим покупцям візок допоможе при ходьбі і зробить її впевненішою.
Ще іграшку можна використовувати як додаткове місце для зберігання та в цікавій ігровій формі привчати дитину прибирати свої іграшки. Різні сюжетно-рольові ігри добре розвивають велику моторику, мислення та фантазію.
Характеристики:
- Для дітей від 2 років.
- Розмір упаковки: 65*50*26 см.
- Пакування: кульок
- Матеріал: пластик
- Ширина: 25см
- Висота: 54.5см
- Довжина: 67см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Doloni |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Машинка |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Материал изготовления | Пластик |
| Длина | 67 см |
| Ширина | 25 см |
| Высота | 54.5 см |
| Цвет | Фиолетовый |
| Состояние | Новое |
| Максимальный вес(кг) | 20 |
- Цена: 1 098 ₴

