
💚Ходунки дитячі El Camino ME 1163 MULTIWAY Mint 2в1 пушер, колеса 6шт, муз, світло, М'ятний
2 725 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120934
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💚Ходунки дитячі El Camino ME 1163 MULTIWAY Mint 2в1 пушер, колеса 6шт, муз, світло, М'ятний»
Ходунки дитячі El Camino ME 1163 MULTIWAY Mint 2в1 пушер, колеса 6шт, муз, світло, М'ятний
Дитячі ходунки ME 1163 MULTIWAY призначені для перших кроків малюків. Вони мають функцію «Перші кроки», яка допомагає дітям стати на ноги та зберігати рівновагу. Однак, ходунки є не тільки допомогою в освоєнні ходьби, але й прекрасним джерелом розваг і навчання.
Завдяки яскравому та яскравому дизайну, дитячі ходунки ME 1163 одразу привертають увагу малюків, створюючи позитивні асоціації з вивченням навколишнього світу. Однією з важливих особливостей цих ходунків є ігрова знімна панель. Вона не тільки захоплює світловими та звуковими ефектами, а й сприяє розвитку дрібної моторики дитини.
Дитячі ходунки ME 1163 оснащені поворотними коліщатками, що забезпечують відмінну маневреність під час руху. Крім того, задня частина ходунків оснащена антиперешкодою, яка запобігає випадковим зіткненням і забезпечує безпеку малюка.


Характеристики:
- Габаритні розміри (д/ш/в): 69 см / 54 см / 50 см
- Регулювання за висотою: 2 положення
- Висота від підлоги до столика (min/max): 37 см/41 см
- Висота від підлоги до сидіння (min/max): 18 см/22 см
- Висота від підлоги до спинки (min/max): 49 см/53 см
- Панель: знімна
- Музика: є, живиться від 2 батарейок типу AA (не входить в комплект)
- Світло: є
- Додатково: деталі, що рухаються
- Колеса: 6 штук,
- Передні: 4 шт., Розмір 5 см; Задні: 2 шт, розмір 9 см
- Матеріал: пластик+гума
- Стопор: на задніх колесах, антипоріг – 2 шт.
- Батьківська ручка: відсутня
- Додатково: функція штовхача "Перші кроки"
- Коробка (брутто/нетто/розмір): 3,6 кг/4,8 кг/56-20-71 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | El Camino |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Игровая панель, Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Количество колес | 6 шт |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Мятный |
| Размеры | |
| Длина | 69 см |
| Ширина | 54 см |
| Высота | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота від підлоги до сидіння | 18 см/22 см |
- Цена: 2 725 ₴








