НовинкаПодарок

❤️Машинка-каталка для прогулянок M 4741-3 толокар дитячий з батьківською ручкою, музика, світло, Червоний
2 430 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120928
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Машинка-каталка для прогулянок M 4741-3 толокар дитячий з батьківською ручкою, музика, світло, Червоний»
Машинка-каталка для прогулянок Bambi Racer M 4741-3 толокар дитячий з батьківською ручкою, музика, світло, Червоний
Беззмінний хіт дитячого транспорту, толокар-каталка Bambi Racer M 4741-3 обов'язково порадує малюка і стане улюбленою іграшкою, що розвиває, як вдома, так і на вулиці. Особливістю даної моделі є оригінальний дизайн, яскраве та барвисте забарвлення. Толокар-каталка має стійку конструкцію.


Характеристики:
- Тип: толокар-каталка
- Тип живлення: Працює від 3-х батарей АА (у комплект не входять)
- Матеріал: пластик
- Вік: від 3-х років
- Батьківська ручка: Так (керує колесами)
- Захист від падіння: Так
- Підставка для ніг
- Навантаження: від 1 до 3 років / до 23кг
- Світлові ефекти
- Звукові ефекти
- Музичні ефекти
- Виробник: Bambi
Габаритні розміри:
- Довжина (машина/з батьківською ручкою): 63 см / 84 см
- Ширина (по колесах/з підставкою для ніг): 28 см / 40 см
- Висота від підлоги до сидіння: 21 см
- Висота від підставки для ніг до сидіння: 15 см
- Висота до спинки: 45 см
- Висота до батьківської ручки: 84 см
- Висота до керма: 39 см
- Колеса: Розмір 14,5 см, пластик
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Машинка |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Ручка для родителей, Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Длина | 64 см |
| Ширина | 40 см |
| Высота | 79 см |
| Цвет | Красный |
| Состояние | Новое |
| Основные | |
| Максимальная нагрузка | 23 кг |
Информация для заказа
- Цена: 2 430 ₴








