
💚Музична розвиваюча іграшка Казковий куб Limo Toy FT 0003 світло, звук, сортер, шестерні, телефон
1 720 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120910
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💚Музична розвиваюча іграшка Казковий куб Limo Toy FT 0003 світло, звук, сортер, шестерні, телефон»
Музична розвиваюча іграшка Казковий куб Limo Toy FT 0003 світло, звук, сортер, шестерні, телефон
Іграшка-сортер Казковий куб — це багатофункціональна розвивальна іграшка, із широким спектром інтерактивних функцій. Ця іграшка може відтворювати веселі пісеньки, звуки тварин, музичні ноти, захопити малюка кумедною анімацією, брязкальцями, безпечним дзеркальцем та іншими елементами. Вона складається з безлічі різноманітних кнопок, шестерень, телефона, сортера та інших елементів, які безсумнівно будуть цікаві маленькому непосиді. До куба додається також пульт дистанційного керування.

Особливості:
- Зверху розташована панель із кнопками
- Салатова кнопка відтворює приємну пісеньку-ліжочку та українську абетку
- Фіолетова кнопка познайомить зі звучанням 11 музичних інструментів
- Червона кнопка запускає спокійну мелодію (4 колискові пісні), а також віршики
- Покрутивши одну шестерню, дитину забавить рух усіх інших кольорових шестерень
- Мобільний телефон із кнопочками можна використовувати окремо від ігрового куба
- Відкривши віконце, можна дістати всі фігурки із сотера
- Ігровий куб може озвучувати 10 голосів і назв тварин, три українські казки "Веселі жаби", "Рукавичка", "Вовк і козли"
- Сортери з літерами та фігурками тварин, які розташовані на чотирьох сторонах куба.
- Якщо дитина тривалий час не гратиме з ігровим кубом, то іграшка "нагадує" про себе
- Регулятор гучності
- Режим автовимкнення спрацьовує через 10/20/30 хвилин
- Зручна ручка-переноска
- Батарейки розташовані в спеціальному відсіку, який відкручується викруткою
Характеристики:
- Вік: від 3 місяців
- Матеріал: Пластик
- Мова озвучування: Українська
- Елементи живлення іграшки: Батарейки 3 шт. типу ААА (немає в комплекті)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 3 шт. типу LR44 (є в комплекті)
- Розміри сортера: 21 х 21 х 21 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 26 х 24 х 23 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Мультибокс |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3 мес |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Особенности | Изучение языка, Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Инклюзивные игрушки | Да |
| Размеры | |
| Длина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Высота | 210 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 260 мм |
| Ширина упаковки | 230 мм |
| Высота упаковки | 240 мм |
- Цена: 1 720 ₴



