НовинкаПодарок

💚Конструктор Майнкрафт Minecraft 31245 Будинок панди, 553 деталі із фігурками персонажів
1 478 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120909
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💚Конструктор Майнкрафт Minecraft 31245 Будинок панди, 553 деталі із фігурками персонажів»
Конструктор Майнкрафт Minecraft 31245 Будинок панди, 553 деталі із фігурками персонажів

Побудуйте надзвичайно класну основу у формі великого діамантового меча. Усередині можна відпочивати та включати платівку на музичному програвачі. Зовні розташуйте солдата-вартового та воїна-охоронця, щоб захищатися від нападів крикріпа та скелета. Коли вибух крикріпа зруйнує сторожову вежу, настав час відкрити вогонь із двох стрілецьких установок у передній частині бази. Будьте обережні і не потрапіть у дружню свиню та еллей!
Характеристики та опис:
- Кількість деталей: 553 шт.
- Коробка 26 х 28 х 9,5 см
- Збірний 3-поверховий іграшковий будинок з кімнатами та шарнірними кінцівками, щоб він міг рухатися як панда!
- Має задню частину, через яку діти можуть потрапити в кімнати всередині, кожна з яких наповнена крутими аксесуарами для творчих веселощів.
- Шарнірна конструкція з шарнірною головкою дозволяє дітям розміщувати будинок панди вертикально, рачки або сидячи, а кімнати можна переконфігурувати.
- Включає дослідника джунглів та скелета, фігурки персонажів Minecraft, панду та дитинча панди, іграшки LEGO, а також іграшковий арбалет та молот.
- Включає елемент бамбукових джунглів за межами будинку LEGO Minecraft, де діти можуть годувати тістечками іграшки панди - їх улюблене проведення Minecraft
- Вік 8+
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип конструктора | Блочный |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Тематика | Minecraft |
| Количество деталей | 553 шт |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Производитель | LEGO |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 260 мм |
| Ширина упаковки | 95 мм |
| Высота упаковки | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 478 ₴










