НовинкаПодарок

💚Конструктор JIQILE 70004 Гоночний автомобіль Lamborghini на радіокеруванні, 366 деталей, пульт 2.4Ghz
1 440 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120904
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💚Конструктор JIQILE 70004 Гоночний автомобіль Lamborghini на радіокеруванні, 366 деталей, пульт 2.4Ghz»
Конструктор JIQILE 70004 RACING Гоночний автомобіль Lamborghini на радіокеруванні, 366 деталей, пульт 2.4Ghz, наліпки
Сучасний гоночний автомобіль своїми руками! Тематичний конструктор із відмінною деталізацією дозволить хлопчику самостійно зібрати спорткар та насолоджуватися гонкою. У комплект входить пульт керування, який активує рухи вперед/назад, ліворуч/праворуч. Покрокова інструкція з кольорових ілюстрацій допоможе хлопцеві легко зібрати нову іграшку.
Особливості:
- Стильний сучасний дизайн в оригінальному кольорі
- Деталі високої якості: Всі елементи конструктора виконані із міцного та безпечного пластику, що витримує активні ігри.
- Радіокерування: У комплект входить зручний пульт керування, що дозволяє маневрувати машиною на відстані.
- Реалістичний дизайн: Конструктор дозволяє зібрати точну копію гоночного автомобіля, який виглядає як справжній.
- Розвиток навичок: складання конструктора розвиває дрібну моторику, просторове мислення та логічні навички у дітей.

Характеристики:
- Тип: Конструктор.
- Вік: Від 6 років.
- Тематика: гоночна машина
- Матаріал: Пластик.
- Кількість деталей: 366 шт.
- Частота пульта: 2.4 GHz
Живлення:
- Пульт керування: 2хАА (у комплект не входять);
- Машинка: 3хАА (у комплект не входять).
- Габарити упаковки: 54,5 х 35 х 7 см
Комплектація:
- Конструктор NO.70004 гоночна машина на пульті управління ( 366 деталей )
- Упаковка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Пол | Для мальчиков |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Тематика | Транспорт |
| Количество деталей | 366 шт |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Оранжевый |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Радіокерування |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 545 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| Высота упаковки | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 440 ₴






