НовинкаПодарок

😎Дитячий конструктор військова техніка IBLOCK Армія PL-921-388 АРМІЯ КрАЗ "УРАГАН", 2 фігурки, 536 деталей
1 789 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120892
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «😎Дитячий конструктор військова техніка IBLOCK Армія PL-921-388 АРМІЯ КрАЗ "УРАГАН", 2 фігурки, 536 деталей»
Дитячий конструктор військова техніка IBLOCK Армія PL-921-388 АРМІЯ КрАЗ "УРАГАН", 2 фігурки, 536 деталей
Конструктор Iblock КрАЗ — належить до серії "Армія". Модель максимально деталізована, повторює реальні моделі військової техніки, що дає змогу дитині порівнювати та вивчати транспорт. Конструктор легко складається, а після завершення у вас буде справжній КРАЗ, який зможе вільно їздити будь-якою поверхнею. Такий набір розвиває логічне мислення, фантазію, дрібну моторику.

Комплектація:
- 536 деталі;
- 2 фігурки;
- наклейки;
- інструкція.
Характеристики:
- для детей от 6-ти лет;
- кількість елементів — 536 шт.;
- деталі у формі різних форм;
- функціональні елементи набору: колеса рухомі;
- паковання — у коробці;
- габарити паковання — 37,5 х 25,5 х 6.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IBLOCK |
| Страна производитель | Китай |
| Тип конструктора | Блочный |
| Пол | Для мальчиков |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Тематика | Военная техника |
| Количество деталей | 536 шт |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Тип | КрАЗ |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 375 мм |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| Высота упаковки | 255 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 789 ₴






