НовинкаПодарок

💙Інтерактивна іграшка Котик на пульті радіокерування SM09F-SM09H звук/світло, трюки, їздить, танцює, команди
1 356 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120891
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Інтерактивна іграшка Котик на пульті радіокерування SM09F-SM09H звук/світло, трюки, їздить, танцює, команди»
Інтерактивна іграшка Котик на пульті радіокерування SM09F-SM09H звук/світло, трюки, їздить, танцює, виконує команди
Веселий котик запрошує на захоплюючу зарядку: разом йдемо вперед, назад, ліворуч, праворуч. Тепер приймаємо різні пози, а насамкінець виконуємо запальний танець!
Інтерактивна іграшка оснащена гумовими коліщатками, що забезпечують плавний хід. Під час гри котик рухає головою і яскраво підсвічується. Управління іграшкою здійснюється за допомогою пульта. Натискайте по черзі на кнопки та насолоджуйтесь неймовірним виконанням різних команд!

Особливості:
- інтерактивна іграшка у вигляді кішечки;
- коліщатка, які забезпечують плавний рух;
- рухається вперед, назад, ліворуч, праворуч;
- танцює під запальну мелодію;
- приймає різні пози;
- працює від акумуляторної батареї 3.7V (входить до комплекту);
- пульт керування 2.4Ghz, який працює від 2 батарейок типу AAA (у комплект не входять);
- USB-кабель для заряджання акумулятора;
- виготовлений із міцного пластику;
- розмір котика: 20,5см
- розмір упаковки: 24.5х23.5х15см

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип модели | Животные |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты, Мелодии, Їздить, Танцює, Виконує команди |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Розовый |
| Размеры | |
| Длина | 205 мм |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 150 мм |
| Длина упаковки | 235 мм |
| Высота упаковки | 245 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Домашнее животное |
| Тип игрушки | Котик |
Информация для заказа
- Цена: 1 356 ₴







