
💙Інтерактивна іграшка Собака на пульті радіокерування SM07H-SM07L звук/світло, трюки, їздить, танцює, команди
1 356 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120890
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Інтерактивна іграшка Собака на пульті радіокерування SM07H-SM07L звук/світло, трюки, їздить, танцює, команди»
Інтерактивна іграшка Собака на пульті радіокерування SM07H-SM07L звук/світло, трюки, їздить, танцює, виконує команди
Давай танцювати! Собачка запрошує на захоплюючу зарядку: разом йдемо вперед, назад, ліворуч, праворуч. Тепер приймаємо різні пози, а наприкінці виконуємо запальний танець!
Інтерактивна іграшка оснащена гумовими коліщатками, які забезпечують плавний хід. Під час гри собачка рухає головою іяскраво підсвічується. Керування іграшкою здійснюється за допомогою пульта. Натискайте по черзі на кнопки та насолоджуйтесь неймовірним виконанням різних команд!

Особливості:
-
інтерактивна іграшка у вигляді собачки;
-
собачка 20,5см;
-
колесики, які забезпечують плавний рух;
-
пересувається вперед, назад, ліворуч, праворуч;
-
танцює під запальну мелодію;
-
приймає різні пози;
-
працює від акумуляторної батареї 3.7V (входить до комплекту);
-
пульт керування 2.4Ghz, який працює від 2 батарейок типу AAA (у комплект не входять);
-
Кабель USB для заряджання акумулятора;
-
виготовлений із міцного пластику.
В коробці 23,5-24,5-15см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип модели | Собака |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты, Мелодии, Їздить, Танцює, Виконує команди |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Голубой |
| Размеры | |
| Длина | 205 мм |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 150 мм |
| Длина упаковки | 235 мм |
| Высота упаковки | 245 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Домашнее животное |
- Цена: 1 356 ₴






