
💙Дошка-мольберт дитячий магнітний двосторонній для крейди та маркерів, літери укр/англ/ру, цифри, знаки, 0703
1 238 ₴
- Немає в наявності
- Код: AAA-120887
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «💙Дошка-мольберт дитячий магнітний двосторонній для крейди та маркерів, літери укр/англ/ру, цифри, знаки, 0703»
Дошка-мольберт дитячий магнітний двосторонній для крейди та маркерів, літери укр/англ/ру, цифри, знаки, Limo Toy 0703
Даний набір стане відмінним подарунком хлопчикові і дівчинці.
Двостороння магнітна дошка дозволяє малювати з одного боку маркером, а з іншого боку крейдою. В комплекті 3 види АЛФАВІТУ! Ви можете вивчати з дитиною літери, писати йому листи, а він Вам. У наборі українська, російська та англійська алфавіти, цифри, математичні знаки.
Підлоговий, розбірний, регульований по висоті мольберт. Можливість малювання з двох сторін: з одного боку крейдою, з іншого боку - маркером
У набір входить:
- двостороння магнітна дощечка;
- набір на магнітах (українська, російська та англійська абетки, цифри, математичні знаки);
- маркер універсальний;
- крейда;
- наклейки;
- губка для стирання.
Характеристики:
- Висота мольберта у зібраному вигляді: 95 см
- Розміри дошки для букв: 47х34 см
- Матеріал: пластмаса
- Мольберт упакований в коробку
- Розмір упаковки: 46х41х6 см.
- Рекомендований вік: 3+
Доступні кольори мольберту: Синій з червоним, Рожевий, Синій з зеленим. Бажаний колір уточнюйте при замовленні.
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Дитячий |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Висота | 950 мм |
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові характеристики | |
| Поличка | Так |
| Коліщата | Ні |
| Максимальная ширина холста | 290 мм |
| Максимальная длина холста | 430 мм |
- Ціна: 1 238 ₴


