НовинкаПодарок

😎Конструктор Limo Toy KB 1148 Військова техніка ЗСУ Літак винищувач F16 & Storm Shadow, 777 деталей Сірий
1 490 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120881
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «😎Конструктор Limo Toy KB 1148 Військова техніка ЗСУ Літак винищувач F16 & Storm Shadow, 777 деталей Сірий»
Конструктор Limo Toy KB 1148 Військова техніка ЗСУ Літак винищувач F16 & Storm Shadow, 777 деталей Сірий
Відкрийте світ безмежної уяви з універсальним конструктором, який підійде дітям і дорослим будь-якого віку! Цей набір ідеально поєднує в собі творчість, логіку і потенціал, що розвивається. Він містить безліч елементів, що дають змогу створювати як прості, так і складні конструкції.

Характеристики:
- Бренд: Limo Toy
- Модель: KB-1148
- Тип: Конструктор
- Тип з'єднання: Блоковий
- Тема архітектора: Військова техніка
- Серія: ЗСУ
- Стать: Для хлопчиків
- Вікова група: Від 6 років
- Кількість деталей: 777 шт.
- Упаковка: Картонна коробка
- Матеріал: Пластик
- Колір: Сірий
- Розмір упаковки: 40*27*7,5 см
Комплектація:
- Конструктор Limo Toy KB-1148
- Інструкція українською мовою
- Упаковка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип конструктора | Блочный |
| Пол | Для мальчиков |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Тематика | Военная техника |
| Количество деталей | 777 шт |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Самолет |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 400 мм |
| Ширина упаковки | 75 мм |
| Высота упаковки | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 490 ₴




