НовинкаПодарок

😎Конструктор Limo Toy KB 1107 Транспортер важкої військової техніки ЗСУ, тягач з танком 431 деталь
1 176 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120874
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «😎Конструктор Limo Toy KB 1107 Транспортер важкої військової техніки ЗСУ, тягач з танком 431 деталь»
Конструктор Limo Toy KB 1107 Транспортер важкої військової техніки ЗСУ, тягач з танком 431 деталь
Конструктор на військову тематику ЗСУ. Модель максимально деталізована, повторює реальні моделі військової техніки, що дає змогу дитині порівнювати та вивчати транспорт. Конструктор просто складається, а після завершення у вас буде справжній тягач із танком, який зможе вільно їздити будь-якою поверхнею. Такий набір розвиває логічне мислення, фантазію, дрібну моторику.

Комплектація:
- 431 деталь
- інструкція
- коробка
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: 431 шт.
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 40 х 9,5 х 25 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для мальчиков |
| Количество деталей | 431 шт |
| Тематика | Военная техника |
| Тип конструктора | Блочный |
| Тип | Машина-транспортер |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 95 мм |
| Длина упаковки | 400 мм |
| Высота упаковки | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 176 ₴





