
🧡Інтерактивна дитяча іграшка Hola Toys Паровозик-сортер з піаніно, звуки, світло, Різнокольоровий
1 580 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120868
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🧡Інтерактивна дитяча іграшка Hola Toys Паровозик-сортер з піаніно, звуки, світло, Різнокольоровий»
Кумедний паровозик навчить дитину читати, вивчити літери, форми та назву фруктів.
Паровозик працює у двох режимах: для вивчення букв, цифр та тварин та в музичному режимі із забавними звуками.
Натиснувши на димар паровоза, іграшка почне їздити по колу, об'їжджаючи перешкоди на своєму шляху. повторне натискання на димар зупинить його. Гра супроводжується веселими мелодіями. Під час руху моргає очима, рухаються руки, світиться різнобарвними вогниками.

Паровозик оснащений багажником, у якому знаходяться 6 видів різнокольорових фігурок фруктів.
Озвучка: англійська.
Працює від 3 батарейок 1,5V AA (не входить до комплекту).
Розміри/габарити
- довжина (см): 20 см
- ширина (см): 14 см
- висота (см): 16 см
Розмір упаковки: 23.5 см × 17 см × 19.5 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hola Toys |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пианино |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Высота | 160 мм |
- Цена: 1 580 ₴








