НовинкаПодарок

💚Мультикуб TK Union Group 42666 Музична розвиваюча іграшка: пісні укр. мовою, сортер, вивчення літер, форм
1 290 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120848
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💚Мультикуб TK Union Group 42666 Музична розвиваюча іграшка: пісні укр. мовою, сортер, вивчення літер, форм»
Мультикуб TK Union Group 42666 Музична розвиваюча іграшка: пісні укр. мовою, сортер, вивчення літер, форм
Мультикуб з українським озвучуванням перенесе малюка у світ пізнавальних ігор, веселих мелодій та цікавих пальчикових тренажерів. Кожна деталь іграшки продумана до дрібниць, щоби надовго і з користю зацікавити дитину. Вона сприяє розвитку уважності та логіки, допомагає малюкові познайомитися з новими кольорами, формами та звуками, тренує дрібну моторику.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- українське озвучування;
- містить такі ігрові елементи: музичний барабан та клавіші з літерами та піснями; ксилофон; кілька видів пальчикових тренажерів; сортер із літерами різних форм; шестерні та пальчиковий лабіринт.
- працює від 3-х батарейок типу "АА" (не входять до комплекту);
- іграшка має оригінальний дизайн та м'які колірні поєднання;
- барвисте оформлення кожного ігрового елемента

Характеристики:
- Тип: Розважальні
- Матеріал: Пластик
- Колір: Різноколірний
- Розмір: 15 х 20 х 22 см
- Розмір упаковки: 23 х 20 х 25 см
- Стать: Хлопчик, Дівчинка
- Вік: Від 1 року.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Мультибокс |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 12 мес |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Инклюзивные игрушки | Да |
| Производитель | Том.М |
| Размеры | |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Высота | 220 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 230 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| Высота упаковки | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 290 ₴



