НовинкаПодарок

🧡Інтерактивна дитяча іграшка Limo Toy FT 0001 Піаніно карусель, музика, звук укр, світло, на батарейках
986 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120837
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🧡Інтерактивна дитяча іграшка Limo Toy FT 0001 Піаніно карусель, музика, звук укр, світло, на батарейках»
Інтерактивна дитяча іграшка Limo Toy FT 0001 Піаніно карусель, музика, звук укр, світло, на батарейках
Цікаве піаніно «Карусель» приверне увагу малюка від року своїм барвистим дизайном, рухливими елементами і цікавими функціями. Після включення іграшки малюк зможе використовувати піаніно за прямим його призначенням, а також запускати за допомогою його клавіш звуки тварин і веселі мелодії.
Особливості:
- Іграшка має два режими гри: Піаніно та навчання
- Піаніно складається з п'яти кольорових клавіш із підсвіткою
- На кожній клавіші зображені тварини з музичними інструментами
- У режимі Піаніно, натиснувши на клавішу, буде роздаватися звук нот
- У режимі навчання, натиснувши на клавішу, дитина почує назву тварини, яка зображено на ній. Під час наступного натискання прозвучить веселе віршування, а під час третього натискання звучатиме музика.
- На корпусі піаніно є фігурка мавпочки на підставці, яка обертається на турніку
- Також є рухома карусель із трьома фігурками тварин (львінок, конячка, слоник)
- Кнопка на каруселі запускає 5 мелодій
- Карусель механічна, її можна обертати самостійно або ж натиснути на важіль збоку

Характеристика:
- Тип: музична іграшка
- Тип: піаніно
- Матеріал: пластик
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
- Музичні ефекти
- Виробник: Limo Toy
- Вік: Від 12-ти місяців
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Мова озвучування: Українська
- Розміри іграшки: 25 х 17 х 14,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 30 х 18,5 х 18,.5 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пианино |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Высота | 170 мм |
Информация для заказа
- Цена: 986 ₴






