
😎Конструктор ЗСУ Мобільна група ППО: блокпост, військова машина, фігурки солдатів Limo Toy KB 1150, 468 дет.
982 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120835
Получите эту позицию бесплатно при покупке «😎Конструктор ЗСУ Мобільна група ППО: блокпост, військова машина, фігурки солдатів Limo Toy KB 1150, 468 дет.»
Конструктор ЗСУ Мобільна група ППО: блокпост, військова машина, фігурки солдатів Limo Toy KB 1150, 468 деталей
Конструктор із колекції "Військова техніка на озброєні ЗСУ" - мобільна група ППО із фігурками військових. В наборі 468 деталей, можна зібрати військовий автомобіль, блокпост, додаткові аксесуари а також 5 фігурок озброєних солдатів. Хлопчик зможе включити в свої ігри елементи військової тактики, під час охорони військових об'єктів.
Це повноцінний набір для ігор у військового, з якого згідно з інструкцією можна зібрати блокпост українських військових. Для реалістичності гри додані такі елементи: військова машина, безпілотник, будівля опорного пункту з бетону, протитанкові їжаки та інші елементи.
Цей цікавий конструктор стане чудовим подарунком для хлопчиків від 6 років і старше, які цікавляться конструкторами на військову тематику і збирають колекцію з серії "Військова техніка на озброєні ЗСУ".
Конструктор не лише подарує дитині безліч годин захоплюючої гри, але й допоможе розвинути дрібну моторику, координацію рухів, уяву та просторове мислення.

Характеристики:
- Бренд: Limo Toy
- Модель: KB-1150
- Тип: Конструктор
- Тип з'єднання: Блоковий
- Тема архітектора: Військова техніка
- Серія: ЗСУ
- Стать: Для хлопчиків
- Вікова група: Від 6 років
- Кількість деталей: 468 шт.
- Упаковка: Картонна коробка
- Матеріал: Пластик
- Розмір упаковки: 32,5*22,5*6 см
Комплектація:
- Конструктор Limo Toy KB-1150
- Інструкція українською мовою
- Упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип конструктора | Блочный |
| Пол | Для мальчиков |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Тематика | Военная техника |
| Количество деталей | 468 шт |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 325 мм |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| Высота упаковки | 225 мм |
- Цена: 982 ₴



