
😎Конструктор Limo Toy KB 194 Пускова установка Верба, 426 деталей + 2 фігурки, Військова техніка ЗСУ
1 405 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120833
Получите эту позицию бесплатно при покупке «😎Конструктор Limo Toy KB 194 Пускова установка Верба, 426 деталей + 2 фігурки, Військова техніка ЗСУ»
Конструктор Limo Toy KB 194 Пускова установка Верба, 426 деталей + 2 фігурки, Військова техніка ЗСУ
Конструктор військова техніка – це цікава іграшка для хлопчаків будь-якого віку. Конструктор арт. KB 194 від компанії Limo Toy – це корисна забава, яка гарантовано забезпечить захопливе проведення часу кожному юному любителю бойових машин. Набір серії “Військова техніка ЗСУ” складається з 426 елементів і дає змогу побудувати детальну модель військової техніки. Завдяки точним та чітким деталям установка Град має доволі реалістичний вигляд. Більшого інтересу грі додасть безліч рухомих деталей машини. Хлопчику буде дуже цікаво створювати військову техніку власними руками, а детальна інструкція дасть змогу виконати кропітку роботу легко та без помилок. Деталі зі щільного пластику без зусиль скріплюються між собою, утворюючи стійкі з’єднання. Таким чином іграшка збереже свою цілісність навіть у процесі найактивніших ігор.
Цікаве конструювання позитивно позначиться на розвитку дрібної моторики, образного і просторового мислення, координації рухів.

Характеристики:
- Бренд: Limo Toy
- Модель: KB-194
- Тип: Конструктор
- Тип з'єднання: Блоковий
- Тема архітектора: Військова техніка
- Серія: ЗСУ
- Стать: Для хлопчиків
- Вікова група: Від 6 років
- Кількість деталей: 426 шт.
- Упаковка: Картонна коробка
- Матеріал: Пластик
- Розмір упаковки: 45*33*7 см
Комплектація:
- Конструктор Limo Toy KB-194
- Інструкція українською мовою
- Упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип конструктора | Блочный |
| Пол | Для мальчиков |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Тематика | Военная техника |
| Количество деталей | 426 шт |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 450 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| Высота упаковки | 330 мм |
- Цена: 1 405 ₴





