НовинкаПодарок

💚Конструктор Робот-трансформер Limo Toy KB 3000 Військова техніка 2в1 танк, робот, 468 деталей
924 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120822
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💚Конструктор Робот-трансформер Limo Toy KB 3000 Військова техніка 2в1 танк, робот, 468 деталей»

Конструктор Робот-трансформер Limo Toy KB 3000 Військова техніка 2в1 танк, робот, 468 деталей
Конструктор військової техніки для дітей від LIMO TOY KB 3000 – це набір, який дозволяє зібрати іграшкову військову техніку. Набір включає 468 деталей. Збираючи цей конструктор, діти зможуть створити власну модель військової техніки.
Цей конструктор допомагає розвивати моторику пальчиків, уважність, посидючість, мислення та фантазію у дітей.
Особливості:
- за кілька кроків можна зібрати спецтранспорт;
- деталі для транспорту виконані в тематичному кольорі та стилі;
- безліч аксесуарів для відтворення ігрових ситуацій;
- на поверхні зображені характерні картинки та символіка;
- різні ігрові рухомі елементи.
Характеристики:
- Країна походження: Китай
- Кількість деталей: 468 шт
- Тип матеріалу: пластиковий
- Для хлопчиків
- Вік: від 6 років
- Розмір коробки: 50 х 32 х 7 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Количество деталей | 468 шт |
| Тематика | Роботы |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 500 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| Высота упаковки | 320 мм |
| Основные атрибуты | |
| Тип | Трансформер |
Информация для заказа
- Цена: 924 ₴








