
❤️Дитячий конструктор мозаїка на шурупах Limo Toy M 5598 (4в1) картки, шуруповерт, 257 деталей
898 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120818
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитячий конструктор мозаїка на шурупах Limo Toy M 5598 (4в1) картки, шуруповерт, 257 деталей»
Сучасна дитяча мозаїка представляє веселу, пізнавальну гру, що розвиває просторове мислення завдяки геометричним фігурам.
Всі елементи конструкції дозволяють легко виробляти 3D модельки тварин.
Вся комплектація поміщається в стильну валізку, яка і виступає основною під створення моделей. Гра повністю дозволяє зануритися у конструювання та моделювання об'єктів.
Такий конструктор підійде як хлопчикам, так і дівчаткам, він розвиває дрібну моторику, просторову уяву, логіку, посидючість та задатки конструювання, його можна взяти у поїздку для розваги дитини.


Характеристики:
- Тип: конструктор-мозаїка
- Матеріал: пластик
- Шуруповерт обертається насадкою, викруткою
- Живлення шуруповерту: батарейки (не входять до комплекту)
- Картки тварини: 8 шт.
- Вік: від 3 років
- Розмір в упаковці: 31х25х8,5 см
- Упаковка: Пластикова валіза
- Виробник: Limo Toy
Комплект поставки: Мозаїка, картки 8шт (тварини), шуруповерт з.насадкою, викрутка, 257 дет., валіза.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тематика | Животные |
| Количество деталей | 257 шт |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластиковая коробка |
| Длина упаковки | 310 мм |
| Ширина упаковки | 85 мм |
| Высота упаковки | 250 мм |
- Цена: 898 ₴








