
🧡Дитяча гра Настільний футбол ТехноК 0021 на штангах 53.5×38×7 см
1 194 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120808
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🧡Дитяча гра Настільний футбол ТехноК 0021 на штангах 53.5×38×7 см»
Дитяча гра Настільний футбол ТехноК 0021 на штангах 53.5×38×7 см

Настільна гра « Футбол » виробництва компанії ТехноК – це зменшений аналог безлічі подібних пристроїв, які часто можна було зустріти в американських студентських кафе та барах вісімдесятих. Іграшка розрахована на двох людей. Управління фігурками футболістів здійснюється за допомогою спеціальних важелів. Рухаючи фігурки вперед і назад, а також обертаючи їх навколо осі, гравець може впливати на м'ячик, що дозволить керувати його траєкторією і забивати голи у ворота суперника. Борти ігрового поля досить високі для того, щоб кульці було непросто вискочити за межі поля. На одній із сторін корпусу встановлюється табло, на якому можна фіксувати рахунок по голах, за потреби змінюючи цифри.
Ця настільна гра відмінно розвиває координацію рухів та швидкість реакції.
Характеристики:
- Тип: настільна гра футбол
- Вік: від 5 років
- Матеріал: пластик
- Вага 1255 г
- Розмір: 53.5×38×7 см
- Форма: прямокутна
- Кількість гравців: 2
- Виробник: ТехноК (Україна)
- Країна: Україна
- Упаковка: картонна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технок |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Цвет игрового поля | Зеленый |
| Состояние | Новое |
| Количество участников | 2 гравці |
| Тип упаковки | Большая картонная коробка |
| Цвет | Желтый |
| Минимальное количество участников | 2 чел. |
| Время игры | На счет |
| Предназначение | Для детей, Для двоих |
| Вид | Футбол |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 535 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Высота | 70 мм |
- Цена: 1 194 ₴



