
💙Дошка-мольберт дитячий магнітний двосторонній на тринозі, для крейди та маркерів Doloni 013777/3 Помаранчево-зелений
799 ₴
- Немає в наявності
- Код: AAA-120807
Дошка-мольберт дитячий магнітний двосторонній на тринозі, для крейди та маркерів Doloni 013777
Магнітна дошка для малювання, мольберт для малювання Долоні, жовто-блакитного кольору однозначно потрібна кожній дитині від 3 років. Чому ми так тверднемо:?" Все дуже просто, всі дітки, дуже люблять писати та малювати. Певна річ, на перших етапах у них виходить погано і вони пишуть не завжди, де це можна. Найпоширеніші місця — це стіни, для дітей стіна, це великий мольберт для малювання, там місця багато та є де показати свої навички.
Характеристики і можливості:
- Повна висота дошки разом із вушками — 117 см.
- Максимальна ширина — 47 см.
- Розмір дошки — 47 х 33 см.
- Розмір берегів для малювання — 43 х 29 см.
Магнітна дошка для малювання Долоні складається дуже легко, все просто та продумано до дрібниць. Ніжки мольберта вставляються одна в одну, між ними не забудьте встановити піддон, у якому зберігатимуться маркери для малювання та крейди для малювання.
Залежно від зросту Вашої дитини, Ви можете встановити дошку для малювання на різних рівнях, а саме:
- 1 ступінь від підлоги (низ дошки) — 52 см.
- 2 щаблі від підлоги (низ дошки) — 62 см.
- Піддон розміщений на постійній висоті — 46 см.
Біла сторона дошки — призначена виключно для малювання та не є магнітною. Дитина може малювати та писати маркерами для дощок. Тут УВАГА! Маркер для малювання має бути виключно для білих дощок, спиртових, перманентних маркерів із дошки Ви вже не змиєте!
Чорна сторона дошки — призначена для малювання крейдою, а також, вона якраз і магнітна. Там дитина може з літер-магнітів (немає в комплекті), складати свої перші склади, а потім і букви.
У комплекті з дошкою для малювання Ви отримаєте 1 маркер для білої дошки, губку та набір крейд 4 шт. на цей момент виробник Долоні, комплектує магнітну дошку для малювання синім, жовтим, білим і рожевим крейдою для малювання.
Магнітна дошка для малювання дуже легко переводиться з бойового стану в стан зберігання. Ви можете її скласти та компактно поставити до стіни або в якийсь кут.
Комплектація:
- Тринога (підставка для дошки)
- Дошка для малювання, двостороння
- Губка для витирання художніх поривів
- Крейда для малювання — 4 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Дитячий |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 47 мм |
| Висота | 117 мм |
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчево-зелений |
| Додаткові характеристики | |
| Поличка | Так |
| Коліщата | Ні |
| Максимальная ширина холста | 290 мм |
| Максимальная длина холста | 430 мм |
- Ціна: 799 ₴



