НовинкаПодарунок

💚Ботанічні експерименти "4FUN Game Club" 26072 Дитячий набір для пророщування рослин
875 ₴
- Немає в наявності
- Код: AAA-120805
+380 (63) 416-13-79
Телефонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «💚Ботанічні експерименти "4FUN Game Club" 26072 Дитячий набір для пророщування рослин»
Ботанічні експерименти "4FUN Game Club" 26072 Дитячий набір для пророщування рослин
Створи свій особистий маленький сад! Почни уроки садівництва та фермерської майстерності разом з нами!

Особливості:
- Трирівнева підставка під розсаду;
- Картонні горщики для розсади;
- Пакетики з насінням;
- Термомер;
- Пляшечка з розпилювачем;
- Лупа;
- Брикети ґрунту;
- Інструменти для садівництва;
- Кілочки для позначення видів рослин;
- Детальна кольорова інструкція;
- Ґрунт був попередньо продезінфікований при високій температурі;
- Розмір упаковки - 36 см × 9 см × 25 см
- Вік - від 5 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4FUN Game Club |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика набору | Біологічний |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Підлога | Унісекс |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Да |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴










