
💙Логічна дерев'яна Дошка знань WToys 53482 магнітна риболовля, математичний та фруктовий сортер, шестерні
850 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120796
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Логічна дерев'яна Дошка знань WToys 53482 магнітна риболовля, математичний та фруктовий сортер, шестерні»
Логічна дерев'яна Дошка знань WToys 53482 магнітна риболовля, математичний та фруктовий сортер, шестерні, спінер, годинник, пальчиковий лабіринт
Багатофункціональна логічна дошка, головним завданням якої є всебічний розвиток дитини. Чого тільки тут не знайдеш: математичний та фруктовий сортер, весела магнітна рибалка, динозаврики, годинники, шестерні, спіннер та навіть пальчиковий лабіринт! Чи не дошка, а справжній скарб для маленьких розумників!
Всі ігрові елементи виконані з екологічно чистої деревини, яка забарвлена яскравими фарбами і є абсолютно безпечною для маленьких користувачів. З такою дошкою можна розвинути моторику рук, логічне мислення, вивчити цифри та кольори, попрактикуватися у рахунку.

Особливості:
- цей ігровий набір неодмінно розвине у малюків дрібну моторику ручок, логічне мислення, а також потренує координацію рухів та посидючість;
- математичний сортер;
- Фруктовий сортер;
- магнітна рибалка;
- рухливі шестірні;
- спіннер;
- пальчиковий лабіринт із машинками;
- динозаврики;
- модель відрізняється чудово опрацьованим дизайном, який поєднує контрастні кольори та яскраві малюнки.
Розміри: 45*23*4 см
Упаковка: Коробка
Вік: від 3 років
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WToys |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Рамка-вкладыш |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3-х лет |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Инклюзивные игрушки | Да |
| Размеры | |
| Длина | 450 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Высота | 40 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 460 мм |
| Ширина упаковки | 40 мм |
| Высота упаковки | 230 мм |
- Цена: 850 ₴


