
❤️Конструктор в пластиковому боксі "Дім Принцеси" 165 деталей, великий конструктор ТМ Doloni 013888/32
819 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120785
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Конструктор в пластиковому боксі "Дім Принцеси" 165 деталей, великий конструктор ТМ Doloni 013888/32»
Конструктор в пластиковому боксі "Дім Принцеси" 165 деталей, великий конструктор ТМ Doloni 013888/32
Цей чудовий і захоплюючий, дуже міцний конструктор здатний занурити вашу дитину в казковий світ чарівництва і дасть їй себе відчути справжньою принцесою у чарівному королівстві. Конструктор складається з 165 деталей середнього розміру.
Дуже міцний і практичний пластиковий бокс, допоможе малюкові зберігати деталі, щоб не розгубились. А ще, привчить вашого малюка до порядку, так як після гри він може в нього скласти весь конструктор. Кришка цього боксу служить майданчиком для створення цієї композиції, на ній є спеціальна поверхня для кріплення деталей конструктора.
Деталі конструктора не дрібні, тому навіть самому маленькому малюкові буде зручно грати конструктором.
Конструктор ТМ Долоні розвиває дрібну моторику, фантазію, координує рухи й захоплює дитину до прекрасного проведення часу навіть без батьків.
Характеристики:
- Тип: конструктор
- Виробник: ТМ Doloni
- Кількість: 165 деталей
- Вік дитини: 3 +
- Паковання: Пластиковий бокс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Doloni |
| Страна производитель | Украина |
| Тип конструктора | Блочный |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тематика | Полицейская серия |
| Количество деталей | 165 шт |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластиковая коробка |
| Длина упаковки | 360 мм |
| Ширина упаковки | 270 мм |
| Высота упаковки | 270 мм |
- Цена: 819 ₴



