
❤️Конструктор в пластиковому боксі "Поліція" 149 деталей, великий пластиковий конструктор ТМ Doloni 013888-36
1 054 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120773
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Конструктор в пластиковому боксі "Поліція" 149 деталей, великий пластиковий конструктор ТМ Doloni 013888-36»
Конструктор в пластиковому боксі "Поліція" 149 деталей, великий пластиковий конструктор ТМ Doloni 013888-36
Конструктор "Поліція" - це 149 деталей для створення поліцейської дільниці.
В набір входять фігурки поліцейських, дерева. Малюк може легко побудувати ділянку, машинку і вертоліт.
Дуже міцний і практичний пластиковий бокс, допоможе малюкові зберігати деталі, щоб не розгубились. А ще, привчить вашого малюка до порядку, так як після гри він може в нього скласти весь конструктор. Кришка цього боксу служить майданчиком для створення цієї композиції, на ній є спеціальні опуклості для деталей конструктора.
Деталі конструктора не дрібні, тому навіть самому маленькому малюкові буде зручно грати конструктором.
Конструктор ТМ Долоні розвиває дрібну моторику, фантазію, координує рухи й захоплює дитину до прекрасного проведення часу навіть без батьків.
Характеристики:
- Тип: конструктор
- Виробник: ТМ Doloni
- Кількість: 149 деталей
- Вік дитини: 3 +
- Розміри: 36 х 27 см
- Паковання: Пластиковий бокс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Doloni |
| Страна производитель | Украина |
| Тип конструктора | Блочный |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тематика | Полицейская серия |
| Количество деталей | 149 шт |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластиковая коробка |
| Длина упаковки | 360 мм |
| Ширина упаковки | 270 мм |
| Высота упаковки | 270 мм |
- Цена: 1 054 ₴


